עיצוב דף נחיתה

השאירו פרטים-יעוץ ללא עלות

עיצוב דף נחיתה

כיצד ישפיע עיצוב דף נחיתה על מבקרים בדף?

עיצוב דף נחיתה מצריך מחשבה יצירתית ושיווקית על מנת להשיג את ההמקסימום מהדף. אם אתם מעוניינים בקמפיין שיווקי באינטרנט בעזרת דף נחיתה חשוב להשקיע בעיצוב כיוון שהעיצוב ישפיע מאוד על המבקרים בדף ויעזור להם בין היתר להגיע להחלטה אם לבצע פעולה בדף  או שלא. הרי מה אנחנו רוצים בסופו של דבר? שהגולש יבצע פעולה בדף לשם כך עשינו פרסום ואם לא יושקע עיצוב מקצועי בדף אז פשוט חבל כיוון שאתם משלמים לא מעט כסף על פרסום בגוגל או ברשת חברתית כלשהי על מנת למכור את המוצר או השרות שלכם אז כדאי מאוד להשקיע בבניית דף נחיתה מקצועי בעיצוב עכשווי, יפה ומושך וכמובן עם טקסט שגם מניע לפעולה והכל ביחד הן העיצוב והן הטקסט ישאירו ללקוח טעם של עוד. לפני שנתחיל בעיצוב הדף, בראש ובראשונה נרצה לדעת מהו תחום השרות או המוצר של העסק שאנו בונים ומעצבים לו את דף הנחיתה על מנת שנדע להתאים לתחום העסק ולייחודיות שלו את העיצוב.

מה כולל עיצוב הדף?

1.בחירת סוג הרקע

2.צבעים –צבעים הם לא רק לנראות העין אלא גם משפיעים על הרגשת הגולש לכן עיצוב דף נחיתה בעזרת צבעים נכונים תשפיע רבות על נראות הדף והרגשת הגולש.

3.בחירת סוג הפונט- לדוגמא: ARIEL שמוכר לרבים, יש עוד הרבה סוגים. בנוסף נחליט האם נרצה שהפונט יהייה גדול, קטן, עם הצללה,בלי הצללה, משקל הפונט(דק או אולי עבה) ועוד.

4.גודל הכותרת

5.גודל כותרת המשנה

6.גודל הטקסט

7.טופס איסוף לידים מעוצב וברור

8.תמונות יפות ומושכות שהגולש לא ירצה להפסיק להסתכל.

9.הוספת אייקונים לשיפור מראה הדף.

חשוב שתהייה נראות נקיה ברורה ונעימה – לא להעמיס יותר מידי תמונות וטקסט על הדף. 

לסיכום: עיצוב דף נחיתה זה מעבר לכתיבת כמה מילים, והכנסת תמונה , צריך לשים לב לכל הפרטים שנאמרו במאמר זה, על מנת שדף הנחיתה יהייה מקצועי ויניע את הגולשים לבצע פעולה בדף, כל פרט גם אם הוא נראה לכם שולי הוא חשוב. ובנוסף לסדר את הנראות שלו שיראה טוב גם במסכים הקטנים ולא רק במחשב, היום רוב המבקרים נכנסים מהמובייל.

אולי יעניין אתכם לקרוא על: הגורמים המשפיעים על מחיר דף נחיתה

דף נחיתה ממוקד ומעוצב עכשיו החל מ-459 ש"ח בלבד - השאירו פרטים חוזרים בצי'ק

שיווק 24:6 בניית אתרים בעיצוב אישי

ליחצו לייק והתעדכנו במאמרים וטיפים מעניינים

שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Skype
Telegram

השאירו פרטים

חוזרים בהקדם

אם עדיין לא השארתם פרטים עכשיו הזמן

אל תפספסו את המבצעים המשתלמים שלנו

טלפון ונדבר(ייעוץ ללא עלות)

חוזרים בצי'ק

דילוג לתוכן