מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

המידע שלכם והפרטיות של המבקרים באתר חשובה לנו מאוד ועל מנת לאפשר שקיפות מלאה לכל הגולשים נציג בעמוד זה את תקנון מדיניות הפרטיות של שיווק 24:6  בכל העמודים שתחת הדומיין shivuk24-6.co.il

בעמוז זה נסביר מה אנחנו עושים עם נתוני הגלישה שנשמרים בעת הגלישה באתר ומה אנחנו עושים על מנת להגן על המידע בעת מילוי טפסי יצירת קשר באתר. לכל בעיה או שאלה ניתן ליצור איתנו קשר בעמוד יצירת קשר.

מידע הנאסף מנתוני גלישה

קיימים 2 סוגים של מידע הנשמרים בעת גלישה באתר. הסוג הראשון הוא מידע אנונימי מכלים כגון: גוגל אנליטיקס והסוג השני של המידע הנשמר הוא מידע אשר כולל פרטים אישיים שבדרך כלל המידע מגיע מטפסי יצירת קשר באתר ומהרשמה לניוזלטר.

  • מידע אנליטי– בעת גלישה באתר הנתונים שלכם נשמרים באופן אנונימי וללא יכולת זיהוי על ידי כלי מעקב נתונים באתר כמו גוגל אנליטיקס. לעיתים נתונים מסוג זה ישמשו עבור קמפיין טרגוט לגולשים באתר.
  • עוגיות (Cookies)– ייתכן וכלים מסוימים ותוספים באתר שומרים עוגיות עם פרטי הגולשים על מנת לשפר את חוויית הגלישה. נתונים מסוג זה נשמרים על המחשב הלוקלי שלכם ובדרך כלל לא יהיה מדובר על נתונים רגישים.
  • טפסי יצירת קשר– בעת פניה של לידים/לקוחות מהאתר, פרטי הפנייה  נשמרים במערכת ניהול בעלת אבטחה ברמה הגבוה ביותר ולא נעשה עם הפרטים האלו שום שימוש מלבד פנייה בחזרה אל הלקוח.
  • ניוזלטר– בעת הרשמה לניוזלטר פרטי הנרשם שיכולים להכיל שם ומייל ישמרו אצלנו על מנת לשלוח את ההודעות על מבצעים וכדומה לנמען.
  • תגובות באתר– בעת יצירת תגובה בבלוג באתר המידע שהכנסתם בתגובה נשמר בתוך האתר תחת המערכת של וורדפרס.

מה נעשה עם המידע שנאסף?

כפי שצוין לעיל, המידע שנאסף על ידי כלים כמו גוגל אנליטיקס משמש בעיקר לניתוח כניסות ונתונים ולעיתים משמש גם לקמפיינים של פרסום וטרגוט מחדש לגולשים באתר.

מידע המתקבל מטפסי יצירת קשר וטפסי ניוזלטר באתר נשמר לשימוש אישי שלנו בלבד ברמת אבטחה גבוהה למטרות יצירת קשר ושליחת דיוור אלקטרוני. המידע הנאסף הוא לשימוש אישי בלבד והוא לא יועבר לאף גורם או צד שלישי ללא אישור שלכם.

השאירו פרטים

חוזרים בהקדם

דילוג לתוכן